Anasayfa > MIDAS IT > CIVIL

Midas Civil; tasarım, köprüler ve sivil yapılar için yeni bir standart oluşturan son teknoloji mühendislik yazılımıdır. İnşaat aşamaları ve zamana bağlı özelliklerini içeren kullanıcı dostu bir arayüz ve optimum tasarım çözümleri sunar. Son derece gelişmiş modelleme ve analiz fonksiyonları mühendislerin sonlu elemanlar analizinde karşılaşılan zorlukları ve verimsizlikleri aşmalarını sağlar. Midas Civil ile eşi benzeri görülmemiş seviyede verimlilik ve doğrulukla yüksek kaliteli tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Midas Civil sahip olduğu model sihirbazları ile tüm köprü tipleri için kullanıcılarına model kurulumda yardım ederek, köprü modellerini kısa bir sürede hazırlamalarını sağlar. Bu sayede kullanıcılar hem zamandan kazanıp hem de doğru model kurulumunu yapmış olurlar.

Midas Civil, analiz sonuçlarını üstün geometrik ve tablolama teknikleri ile kullanıcıya sunar. Sahip olduğu Dinamik Rapor Oluşturucusu modülü ile tüm bu çıktılar hızlı ve kolay bir şekilde rapor formatına çevrilebilir ve herhangi bir revizyon sonrasında hazırlanan raporlar otomatik olarak tekrar oluşturulabilir.Midas Civil, analiz sonuçlarını üstün geometrik ve tablolama teknikleri ile kullanıcıya sunar. Sahip olduğu Dinamik Rapor Oluşturucusu modülü ile tüm bu çıktılar hızlı ve kolay bir şekilde rapor formatına çevrilebilir ve herhangi bir revizyon sonrasında hazırlanan raporlar otomatik olarak tekrar oluşturulabilir. 

CIVIL Resmi Sitesi

Bize Ulaşın

0312 9998525

Elmar Towers 3028.cad No:8C Kat:9 Daire:105 Konutkent Mahallesi Çankaya/Ankara

Copyright 2024 - Ergem Geoteknik Hizmetler A.Ş.

netnet.com.tr